Özel YILDIZ Büyüledi!..

ozel-yildiz-buyuledi.jpeg


Elbistan Özel Yıldız Koleji sıra dışı bir etkinliğe daha imza attı. İllüzyonist Orhan Kalkan Özel Yıldız’da illüzyon gösterisi ile öğrencilere unutulmaz anlar yaşattı.

Özel Yıldız Koleji Çok Amaçlı Salonda gerçekleşen sosyal etkinliği değerlendiren Özel Yıldız Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Nurullah Çelebi Köker, eğitimin yanı sıra sosyal yaşam adına etkinlikleri öğrencileri ile birlikte yaşadıklarını ifade ederek şunları söyledi:

“Eğitim öğretim faaliyetlerinin yanında bu tür sosyal etkinliklerde düzenleyerek öğrencilerimizin motivasyonu artırmaktayız. Aslında illüzyon ya da yanılsama, duyu yanılsaması ve yanılsama olarak bilinir. Gerçek bir nesnenin duyular üzerindeki izlenimlerinin yanlış değerlendirilmesidir. Biz bu etkinlik ile öğrencilerimizin gerek internet ortamında gerekse de televizyonda izledikleri bu tür programların sihir olmadığını kısaca göz yanılsaması olduğunu bilmeleri için düzenledik. Öğrencilerimiz heyecan ve merak ile gösteriyi sonuna kadar izlediler. Oldukça memnun kaldılar.

Program sonunda İllüzyonist Orhan Bey yaptığı oyunların perde arkasını öğrencilere göstererek bizim yaptığımız tüm oyunlar sihir değildir. Bizler sadece el çabukluğu ile bir takım araç gerek kullanarak bu şekilde oyunları sergiliyoruz.”

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/ozel-yildiz-buyuledi/8371/
 
Üst