Elbistan GÜMÜŞSUYU Halıdan Dev Kampanya

elbistan-gumussuyu-halidan-dev-kampanya.jpg


Elbistan’da yıllardır Bellona Bayii & Gümüşsuyu Halı, Favori Altın olarak çeşitli sektörlerde hizmet veren Çağlayan Mağazaları, bin 500 m2 kapalı alana sahip yeni Gümüşsuyu Showroom Mağazası’nı dev indirimlerle bölge halkının hizmetine sundu.

Cahit ve Hilmi Gökduman Kardeşler tarafından açılan Gümüşsuyu Showroom Mağazası, Güneşli Mahallesi Dulkadiroğlu Caddesi Çarşı Atik Camii karşısında hizmet veriyor.

Çağlayan Mağazaları Gümüşsuyu Showroom Mağazası’nın açılışı nedeniyle 1 Hafta boyunca düzenlenecek açılışa özel süper indirimli fiyatlar duyanları şaşkınlığa uğratıyor.

Elbistan’ın köklü kuruluşlarından olan Çağlayan Mağazaları olarak Elbistan halkına hizmet verdiklerini ifade eden Mağaza Sorumlu Yöneticisi Hilmi Gökduman, bölgenin en büyük kapalı alanına sahip mağazalardan birini Elbistan’a kazandırdıklarını kaydetti. Gökduman, kendilerine yakışan açılışa özel indirimlerle büyük bir şöleni bölge halkı ile birlikte yaşanacaklarını söyledi.

Gümüşsuyu Showroom mağazasında bol çeşit ve daha geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunacaklarını ifade eden Gökduman, ayrıca Türkiye’nin en büyük halı markalarından biri olan Gümüşsuyu’nun mimarisi ve dizaynı ile modern ve ferah bir mekânda sergilendiğini, müşterilerine izleme ve seçme hakkını sunduklarını dile getirdi.

Elbistan halkını Gümüşsuyu Showroom Mağazasına davet eden Gökduman, yıllardır Elbistan halkına mobilya, halı ve altın sektöründe hizmet sunduklarını belirtti. Gökduman, yeni açtıkları GÜMÜŞSUYU Halı Mağazasında 1 haftalık açılış şöleni süresince büyük indirimlerin olduğunu söyledi. Gökduman, açılış şölenini dev kampanya ile başladığını resmi açılışın ise yakın bir tarihte görkemli bir törenle gerçekleşeceğini dile getirdi.

Kampanyada Verita Halının 4 m2’si 1299 TL, Deco 2’li Banyo Halının 199 TL, Deco Vintage Halının 4 m2’nin 599 TL, Viera Halının 4 m2’sin 1299 TL olarak satışa sunuluyor. Kampanya 5 Aralık 2022 Pazartesi günü başlıyor ve 11 Aralık 2022 Pazar günü sona erecek. Vatandaşlar 0344 415 02 20 telefondan kampanya ile ilgili olarak iletişim ve bilgi sağlayabilecekler.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/elbistan-gumussuyu-halidan-dev-kampanya/8369/
 
Üst