Mutluluğunu Ailesi ile Paylaştı

mutlulugunu-ailesi-ile-paylasti.jpg

Türkiye Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler (TSMMM) Odası tarafından gerçekleşen Belge Teslim Töreninde, Ezel Erdoğan, 2. dönemin tek SMMM’si olarak Belgesini SMMM Kahramanmaraş Oda Başkanı Abdullah Kalın’dan aldı.

Başarılı bir eğitim sürecinin ardından Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olan Elbistanlı Ezel Erdoğan, elde ettiği başarılarını Türkiye Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler (TSMMM) Odasında gerçekleşen Belge Teslim Töreni ile taçlandırdı.

Elbistanlı İş Adamı Seyitoğlu Yapı Market & İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’da kızları Ezel Erdoğan’ı bu mutlu ve gururlu gününde yalnız bırakmayarak yaşanan güzelliklere ortak oldular.

Türkiye Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler (TSMMM) Odası Başkanı Abdullah Kalın, Belge Teslim Töreninde yaptığı konuşmada, “Ruhsatını alarak aramıza yeni katılan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Sayın Ezel Erdoğan Hanımefendiyi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” şeklinde iyi niyet düşüncelerini ifade etti.

Ezel Erdoğan Ailesinin yaşadığı mutlu günde ise çiçeği burnunda Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Ezel Erdoğan’da başarılı ve meşakkatli bir eğitim öğretim döneminin ardından kutsal saydığı mesleğe ilk adım olarak gördüğü Belge ve Ruhsat Teslim Töreninin mutluğunu yaşadığını ifade etti.

Erdoğan, “Bu mutluluk ve gurur dolu günümü ailemle birlikte yaşamak mutluluğuma artı değerler kattı. Emeklerini benden hiçbir zaman esirmeyen Annem Emine Erdoğan ve Babam Orhan Erdoğan ile tüm aileme içtenlikle teşekkür ediyorum” sözleriyle duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/mutlulugunu-ailesi-ile-paylasti/8375/